- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacie 3-miestna pohovka PEGY
Rozkladacie 3-miestna pohovka PEGY
Kód produktu: KO0000405219
Telefonická objednávka
ROZKLADACIA POHOVKA PEGY
Pohovka PEGY je praktickým a štýlovým riešením pre každý interiér. Disponuje rozkladacou funkciou, ktorá vám umožní jednoducho vytvoriť pohodlné miesto na spanie, čím je ideálna aj do menších priestorov. Okrem toho je vybavená úložným priestorom, ktorý poskytuje dostatok miesta na uloženie vankúšov, prikrývok alebo iných vecí. Potešia vás aj vankúše, ktoré sa postarajú o príjemné opretie chrbta pri sedení. 

POHOVKA – ELEGANCE VO VAŠOM DOMOVE
Čalúnená je látkou Gerra v elegantných odtieňoch, ktorý sa ľahko kombinuje s rôznymi interiérovými štýlmi. Výplň pohovky tvorí pružina falista a PUR pena, čo zabezpečuje pohodlné sedenie aj spanie. PEGY je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu komfortu, praktickosti a moderného dizajnu.
- žltá
- tehlová (terakota)
- zelená
- sivobéžová taupe
- svetlosivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / PUR pena / pružina
Rozmery:
šírka: 191 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 / 95 cm
šírka sedu: 159 cm
hĺbka sedu: 50 / 70 cm
výška sedu: 44 cm
výška nožičiek: 3 cm
spacia plocha: 80x230 cm
Nosnosť:
90 kg / osoba
Hmotnosť:
87 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 191 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 87 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Molitan |
| ŠÍRKA SEDU | 159 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm, 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Sedacia súprava AMEDIA
Odoslanie do 14 dní
1 161.50 €
1 347.40 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 2 ks OREO
Dostupnosť podľa variant
od 89.20 €
90.70 €
Přidat do oblíbených
Knižnica LIMA REG-3
Dostupnosť podľa variant
od 167.70 €
184.80 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stôl DIANA H
Dostupnosť podľa variant
od 81.50 €
90.30 €
Přidat do oblíbených





















