- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Sady stolíkov
- Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Telefonická objednávka
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov z radu GAIA je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu. Dva konferenčné stolíky v rôznych výškach je možné flexibilne používať či už spoločne alebo samostatne.
Kvalitný rám z matne čierneho kovu zaisťuje vysoko kontrastný vzhľad a dodáva stolu potrebnú stabilitu. Priestranné stolové dosky sú vyrobené zo zliatiny hliníka a ponúkajú dostatok miesta. Stolové dosky sú odnímateľné a dajú sa tak využiť ako podnos.
Farba:
zlatá / čierna
strieborná / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / hliník
Rozmery veľkého stolíka:
šírka: 57 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 32 cm
Rozmery malého stolíka:
šírka: 46 cm
hĺbka: 46 cm
výška: 40 cm
Sada obsahuje: 2 x stolík
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Orientálny, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 46 cm, 57 cm |
| HĹBKA | 46 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 40 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Orientálny, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 46 cm, 57 cm |
| HĹBKA | 46 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 40 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík 3 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks GAIA Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Čierna
Nie je skladom
262.50 €
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €













