- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík 2 ks LARGO
Konferenčný stolík 2 ks LARGO
Kód produktu: LARGODUODCM
Telefonická objednávka
Moderný set konferenčných stolíkov LARGGO sa skladá z 2 stolíkov, ktoré je možné v prípade potreby zasunúť pod seba.
Stolíky sú vyrobené z MDF dosky a prírodnej dyhy v dekore: dub. Kovová konštrukcia je lakovaná čiernou farbou:
Farba:
dub / čierna
Materiál:
MDF / kov / dýha
Rozmery:
malý: 40 x 40 x 40 cm
veľký: 50 x 50 x 45 cm
Hmotnosť:
7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 50 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Hořčicová
Nie je skladom
827.80 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
860.90 €
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Hořčicová
Nie je skladom
827.80 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
860.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 827.80 €
1 532.20 €
Přidat do oblíbených
Chesterfield pohovka ZETHOS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 1 102.90 €
1 444.30 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacia pohovka PELOPS Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
NIE JE DOSTUPNÝ
523.10 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Smaragdová
NIE JE DOSTUPNÝ
523.10 €
Hořčicová
Nie je skladom
544 €
Rozkladacia pohovka PELOPS Dekorhome
Sivá
NIE JE DOSTUPNÝ
523.10 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Smaragdová
NIE JE DOSTUPNÝ
523.10 €
Hořčicová
Nie je skladom
544 €
Prijímame predobjednávky
od 439.20 €
578.90 €
Přidat do oblíbených
Stojaca lampa 200 cm Dekorhome
Varianty produktu
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
152.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10 dní
146.30 €
Stojaca lampa 200 cm Dekorhome
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
152.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10 dní
146.30 €
Odoslanie do 10 dní
od 146.30 €
171.80 €
Přidat do oblíbených








