- Domov
- Spálňa
- Nočné a toaletné stolíky
- Nočné
- Príručný stolík LARGO C
Príručný stolík LARGO C
Kód produktu: LARGOCDCM
Telefonická objednávka
Moderný príručný stolík v industiálnom štýle, ktorý sa bude hodiť aj ako servírovací či príručný k posteli alebo pohovke. Stolík je vyrobený z MDF dosky a prírodnej dyhy v dekore: dub. Kovová konštrukcia je lakovaná čiernou farbou.
Kombinujte s konferenčným stolíkom LARGO.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
MDF / kov / dyha
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 60 cm
Hmotnosť:
3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný, Toaletný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Rozkladacia pohovka DADA
Prijímame predobjednávky
od 603 €
711.50 €
Přidat do oblíbených
Paraván kvetina Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
od 129 €
147.70 €
Přidat do oblíbených
Kreslo ušiak LORD
Varianty produktu
Zelená
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Krémová
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Béžová
Nie je skladom
320.80 €
Modrá
Nie je skladom
320.80 €
Tyrkysová
Nie je skladom
309.30 €
Hořčicová
Nie je skladom
320.80 €
Světle šedá
Nie je skladom
309.30 €
Skořicová
Odoslanie do 5-6 týždňov
320.80 €
Kreslo ušiak LORD
Zelená
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Krémová
Odoslanie do 10-14 dní
320.80 €
Béžová
Nie je skladom
320.80 €
Modrá
Nie je skladom
320.80 €
Tyrkysová
Nie je skladom
309.30 €
Hořčicová
Nie je skladom
320.80 €
Světle šedá
Nie je skladom
309.30 €
Skořicová
Odoslanie do 5-6 týždňov
320.80 €
Odoslanie do 10-14 dní
od 309.30 €
342.70 €
Přidat do oblíbených


