- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík AHG-285
Konferenčný stolík AHG-285
Telefonická objednávka
Luxusný konferenčný stolík v industriálnom štýle, ktorý sa stane neoddeliteľnou súčasťou domácnosti ladenou do industriálneho či moderného štýlu a vynikne svojou zaujímavou solitérnou konštrukciou aj nádhernou čiernozlatou kresbou dosky.
Odkladacia doska je vyrobená zo spekaného kameňa v dekore čierny matný mramor "Lauren Black Gold" a celá je nadsadená nad rám z MDF v dekore matná čerešňa. Tento celok dopĺňa kovová "U" podnož v čiernom mate so stredovou spojnicou. Odsadená doska pôsobí luxusne a vytvára dojem levitácie a odľahčenia. Ostatné vybrané materiály spoločne tvoria estetický harmonický celok, ale zároveň aj praktickosť, ako je stabilita a trvanlivosť.

Farba:
čierny mramor / čerešňa / čierna
Materiál:
dyha / spekaná keramika / kov
Rozmery:
šírka: 121 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 45 cm
Nosnosť:
25 kg
Hmotnosť:
33,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 121 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 33,5 kg |
| NOSNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Keramika, Kov |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 121 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 33,5 kg |
| NOSNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Keramika, Kov |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička JILL VELVET
2miestna pohovka 120 cm Dekorhome
2miestna pohovka 120 cm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
294.70 €
Čierna
Nie je skladom
330.60 €
Zelená
Nie je skladom
315.70 €
Ružová
Nie je skladom
315.70 €
Krémová
Nie je skladom
294.70 €
Modrá
Nie je skladom
300.70 €
Vínová
Nie je skladom
300.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
294.70 €
Žltá
Nie je skladom
300.70 €
Světle šedá
Nie je skladom
315.70 €







