- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík ARISBÉ Dekorhome
Konferenčný stolík ARISBÉ Dekorhome
Telefonická objednávka
ŠTÝLOVÝ KONFERENČNÝ STOLÍK Z MASÍVNEHO AKÁCIOVÉHO DREVA
Tento konferenčný stolík z masívneho akáciového dreva voskovanej úpravy prináša do vášho interiéru dokonalú kombináciu prírodnej elegancie a praktického dizajnu. Doska stola, vyrobená z exotického akáciového dreva s autentickou a jedinečnou kresbou, dodáva stolíku príjemnú prírodnú atmosféru, ktorá zaujme na prvý pohľad.
MODERNÝ VZHĽAD S PEVNOU KONŠTRUKCIOU
Konferenčný stolík vyniká nielen svojou estetikou, ale aj robustnosťou. Čierne kovové nohy vytvárajú moderný kontrast k prírodnej doske a zároveň zaisťujú stabilitu a pevnosť konštrukcie. Tento harmonický dizajn je ideálny pre moderné aj tradičnejšie zariadené interiéry.
VŠESTRANNÉ VYUŽITIE
Vďaka svojim kompaktným rozmerom a univerzálnemu dizabjnu je možné stolík využiť nielen ako konferenčný, ale aj ako odkladací, príručný či nočný stolík. Navyše ho môžete s ďalšími stolíkmi ľahko kombinovať a vytvoriť tak praktickú a štýlovú zostavu pre váš domov.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
akácia / čierna
Materiál:
masívne akáciové drevo / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 40 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Dôležitá poznámka: Keďže je stôl ručne vyrobený, môžu sa tu vyskytovať farebné alebo rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Rustikálny, Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Úložné truhlice 3 ks akácie / čierna Dekorhome
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
Jedálenský stôl FINEUS Dekorhome
160x90x75 cm Nie je skladom 268.90 € 200x90x75 cm Nie je skladom 326.40 €Odkládací stolík ARISBÉ Dekorhome
Odkládací stolík ARISBÉ Dekorhome
Prírodná
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
59.90 €
Odkládací stolík FINEUS Dekorhome
Odkládací stolík FINEUS Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
151.20 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
124.60 €










