- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík LUNARIA
Konferenčný stolík LUNARIA
Telefonická objednávka
Objavte stredobod vašej obývačky, kde sa stretáva elegantný dizajn a funkčnosť: Konferenčný stolík LUNARIA. Tento jedinečný kúsok nábytku je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prvok, ktorý dokáže transformovať priestor a stať sa prirodzeným miestom na zhromaždenie, odpočinok aj každodenné použitie.
Predstavte si, ako tento stolík harmonicky dopĺňa váš interiér, ako sa leskne stolová doska v dekore dub artisan a antracitu, ktorá sa rozprestiera nad robustnou kovovou konštrukciou v čiernej farbe. Každý detail bol starostlivo spracovaný tak, aby odrážal výrazný industriálny štýl, ktorý je tak populárny a žiadaný.
Konferenčný stolík LUNARIA je viac než len miesto pre vašu šálku kávy alebo knihy. Jeho unikátny dizajn s rozdelenou stolovou doskou vám ponúka nielen priestor na vaše nápoje a občerstvenie, ale aj otvorenú policu, ktorá elegantne ukrýva vaše diaľkové ovládače, časopisy a ďalšie nevyhnutnosti.

Farba:
dub artisan / antracit / čierna
Materiál:
MDF / dyha / kov
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 47 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kreslo SALENI Dekorhome
Kreslo SALENI Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
374.50 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
374.50 €
Šedozelená
Nie je skladom
355.40 €
Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome
Dekoračná socha gorila ZHAM Dekorhome
Dekoračná socha gorila ZHAM Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
176.30 €







