- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Konzolový stôl MODIG M20
Konzolový stôl MODIG M20
Telefonická objednávka
DIZAJNOVÝ KONZOLOVÝ STÔL MODIG M20
Transformujte svoj priestor s konzolovým stolom MODIG M20, skvelou kombináciou elegancie a funkčnosti. Tento jedinečný stôl, vyrobený z uhlíkovej ocele, je vybavený nohami v tvare geometrického telesa s ostrými hranami, ktoré dodávajú moderný vzhľad a stabilitu. Jeho doska, imitujúca mramor, je nielen odolná, ale aj ľahko sa udržuje, a pritom pôsobí luxusne a štýlovo.

DIZAJN A KVALITA
Konzolový stôl MODIG M20 je ideálnou voľbou pre každú predsieň alebo obývaciu izbu, kde poskytne dostatok priestoru pre vaše dekorácie, kľúče alebo dokonca na servírovanie nápojov pri špeciálnych príležitostiach. Jeho štíhly dizajn sa ľahko zmestí do menších priestorov bez toho, aby obetoval svoju funkcionalitu alebo estetický dojem.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biela / čierna
Materiál:
kov / spekaný kameň
Rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 80 cm
Hmotnosť:
65 kg

MONTÁŽ
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Modig |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 65 kg |
| MATERIÁL | Kov, Spekaný kameň |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konzolový |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, Spekaný kameň |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Modig |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 65 kg |
| MATERIÁL | Kov, Spekaný kameň |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konzolový |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, Spekaný kameň |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojacia lampa BRUSEL Dekorhome
Stojacia lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
102.10 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €










