- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl EDGAR
Jedálenský stôl EDGAR
Telefonická objednávka
JEDÁLNY STÔL EDGAR

MATERIÁL

FAREBNÉ VARIANTY
- dub zlatý / čierna
- orech / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
LUXUSNÝ KOVOVÝ RÁM
Rám nášho jedálenského stola je vyrobený z kovu s práškovým nástrekom, čo mu dodáva vysokú pevnosť, stabilitu a odolnosť proti poškodeniu. Čierna farba rámu prispieva k modernému a sofistikovanému vzhľadu stola, ktorý skvele dopĺňa dosku. Kovový rám nielenže zaisťuje dlhodobú trvanlivosť a odolnosť stola, ale tiež podčiarkuje jeho dizajnovú eleganciu a pridáva na celkovom estetickom dojme. Vďaka svojmu pevnému spracovaniu a modernému dizajnu sa tento jedálenský stôl stane dominantným prvkom vášho interiéru, okolo ktorého sa bude odohrávať spoločenský život.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF s melamínom / kov
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 100 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
22,8 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Otočné jedálenské kreslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Jedálenské kreslo NESSOS Dekorhome
Jedálenské kreslo NESSOS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
150.40 €
Antracit
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
159 €
Chesterfield jedálenské kreslo 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield jedálenské kreslo 2 ks MEDON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Šedozelená
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Jedálenská stolička 2 ks DANAÉ Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks DANAÉ Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
184.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jedálenská stolička 2 ks FRIXON Dekorhome
Béžová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
439.20 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
465 €
Hořčicová
Nie je skladom
412 €


























