- Domov
- Obývacia izba
- Konzolové stolíky
- Konzolový stolík DEION Dekorhome
Konzolový stolík DEION Dekorhome
Telefonická objednávka
Dizajnový konzolový stolík DEION zaujme na prvý pohľad svojim luxusným vzhľadom. Mramorová doska v bielej farbe a čierno lakovaná oceľová podnož vytvára spoločne kontrast, ktorý do vášho interiéru vnesie nádych elegancie. Stolík sa hodí do moderných aj klasických interiérov.
Farba:
biely mramor / čierna
biely mramor / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný
Materiál:
kov / tvrdené sklo
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 26 cm
výška: 81 cm
rozmer nohy: 2 x 2 cm
hrúbka dosky: 0,6 cm
Nosnosť:
50 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konzolový |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacie kreslo KENY
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks DEION Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
120.20 €
Zlatá
Nie je skladom
232 €
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Konferenčný stolík DEION Dekorhome
Konferenčný stolík DEION Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
210.80 €
Černá / bílá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €












