- Domov
- Obývacia izba
- Konzolové stolíky
- Konzolový stolík PADOVA D
Konzolový stolík PADOVA D
Telefonická objednávka
Tento krásny konzolový stolík PADOVA D sa bude vynímať v podobne zariadenom interiéri, ale bude pôsobiť dobre aj ako solitérny kus medzi moderným nábytkom. Možno ho použiť v obývacej izbe, chodbe či jedálni. Hodí sa aj ako toaletný stolík.
Doska stolíka je z pevnej MDF dosky s prírodnou dyhou, nohy a konštrukcia z masívneho dreva v dekore tmavý orech. V ponuke nájdete aj ďalšie stolíky zo série PADOVA.
Farba:
tmavý orech
Materiál:
prírodná dyha / MDF / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 104 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
17 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Vintage, Rustikálny, Barokový, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konzolový, Toaletný |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Vintage, Rustikálny, Barokový, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konzolový, Toaletný |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
1 046.90 €
Sivá
Nie je skladom
996.80 €
Koberec ASH Dekorhome
Stojaca lampa 200 cm Dekorhome
Stojaca lampa 200 cm Dekorhome
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
152.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10 dní
146.30 €




