- Domov
- Nábytok
- Dizajnový nábytok
- Kreslo BAGY
Kreslo BAGY
Kód produktu: KO0000403648
Telefonická objednávka
KRESLO BAGY
Štýlový doplnok do vášho interiéru, ktorý pritiahne pohľady a zároveň poskytne dokonalé miesto na oddych prichádza v podobe kresla BAGY. Doprajte si kúsok luxusu a pohodlia s kreslom BAGY, ktoré zmení váš domov na elegantné a útulné miesto plné štýlu.

ELEGANCE A POHODLIE V JEDNOM
Je čalúnené kvalitnou zamatovou Velvet látkou v elegantných farbách. Stojí na štyroch chrómových nohách v pútavom prevedení zlatá, ktoré pohovke dodávajú potrebnú stabilitu. Je celočalúnené a jeho umiestnením do priestoru získate neprehliadnuteľný prvok, ktorý upúta na prvý pohľad. Tvarované operadlo s jemným vertikálnym prešívaním, priestranný sedák a výplň v podobe peny poskytnú oporu a pohodlie počas dlhého sedenia.
- béžová
- hnedá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

ŠTÝLOVÁ ZOSTAVA
Doplňte kreslo BAGY elegantným 2-sedom BAGY, a získajte tak jedinečný a pôvabný komplet.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov / pena
Rozmery:
šírka: 78 cm
hĺbka: 78 cm
výška: 78 cm
šírka sedu: 51 cm
hĺbka sedu: 57 cm
výška sedu: 45 cm
výška nožičiek: 23,5 cm
výška chrbtovej opierky: 33 cm
výška opierky na ruky: 64 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
17,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Molitan |
| ŠÍRKA SEDU | 51 cm |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 23,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Sedacia súprava AMEDIA
Odoslanie do 14 dní
1 161.50 €
1 347.40 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 2 ks OREO
Dostupnosť podľa variant
od 89.20 €
90.70 €
Přidat do oblíbených
Knižnica LIMA REG-3
Dostupnosť podľa variant
od 167.70 €
184.80 €
Přidat do oblíbených
Konferenčný stôl DIANA H
Dostupnosť podľa variant
od 81.50 €
90.30 €
Přidat do oblíbených














