- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Pohovka KIER 2 VELVET
Pohovka KIER 2 VELVET
Telefonická objednávka
Štýlová pohovka KIER 2 sa stane pýchou vašej obývačky. Pohovka je tiež vhodná do spoločenských priestorov a vďaka čalúnenému chrbtu je možné ju umiestniť do priestoru.
Pohovka je čalúnená zamatovou látkou Bluvel s dekoratívnym prešívaním formou vonkajšieho stehu v šiestich farebných variantoch. Stojí na štyroch drevených nožičkách vo vyhotovení: wenge.
Farba:
horčicová / wenge
zelená / wenge
sivá / wenge
svetlosivá / wenge
béžová / wenge
škoricová / wenge
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / drevo
Rozmery:
šírka: 136 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 90 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 42 cm
Hmotnosť:
26 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 136 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










