- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo SOFT
Kreslo SOFT
Telefonická objednávka
Moderné dizajnové kreslo SOFT na kovovej konštrukcii z práškovo lakovanej či chrómované ocele.
Je čalúnené poťahovou látkou v niekoľkých farebných variantoch.
Skvele sa hodí do obývacích izieb, vstupných priestorov a čakární.
Farba:
svetlosivá / čierna
sivá / strieborná
zelená zamat / zlatá
modrá zamat / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka / lakovaná alebo chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 69 cm
hĺbka: 76 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
25,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,6 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 35 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








