- Domov
- Kúpeľňa
- Kúpeľňové regály
- Kúpeľňový regál Dekorhome
Telefonická objednávka
Oživte svoju kúpeľňu či iné izby prírodným dizajnom našej drevené úložné skrinky! Je vyrobená z masívneho orechového dreva a preglejky, je teda nielen pevná a odolná, ale zároveň aj krásne vyzerá. Úložný regál s tromi poličkami disponuje skrinkou s latkovými dverami, takže sú vaše potreby prehľadne usporiadané a pritom dobre vetrané.
Táto drevená úložná skrinka do kúpeľne dokonale zapadne do vášho interiéru a ponúkne vám šikovné úložné riešenie. Montáž skrinky je jednoduchá.
Poznámka: Drevo je prírodný produkt, takže sa jeho odtieň môže v jednotlivých šaržiach líšiť. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
hnedá
Materiál:
masívne orechové drevo / preglejka
Rozmery:
šírka: 39,5 cm
hĺbka: 35,5 cm
výška: 86 / 123 cm
Výber výšky regálu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
5 / 7, kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 39,5 cm |
| HĹBKA | 35,5 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 123 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg, 7,1 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Preglejka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 2, 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Stojan na uteráky KOMO NEW
Stojan na uteráky KOMO NEW
Černá / bílá
Odoslanie do 14 dní
32.40 €
Bílá / bambus
Odoslanie do 14 dní
40.60 €












