- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík ES Dekorhome
Odkladací stolík ES Dekorhome
Telefonická objednávka
Príručný stolík v tvare S je vyrobený z kvalitného sheeshamového dreva, ktoré je obľúbené pre svoju unikátnu kresbu.
Stolík je variabilný, je možné ho využívať ako vo vertikálnej, tak v horizontálnej polohe. Vďaka svojmu tvaru má až tri odkladacie plochy. Možno ho využiť aj ako designový nočný stolík alebo ako príležitostnú stoličku.
Dôležité upozornenie: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o ručný a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:
prírodná hnedá
Materiál:
masívne sheehamové drevo
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 60 cm
hrúbka dosky: 5 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička LADON Dekorhome
Barová stolička LADON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
156.60 €
Jedálenský stôl BOREAS Dekorhome
Jedálenský stôl BOREAS Dekorhome
160x90x75 cm Nie je skladom 473.70 € 200x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 611.60 €Jedálenská stolička 2 ks BÉLOS Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks BÉLOS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
184.90 €
Konferenčný stolík THETIS Dekorhome
Konferenčný stolík THETIS Dekorhome
Borovica
Nie je skladom
458.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
348.70 €







