- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Odkladací stolík NANCY
Odkladací stolík NANCY
Kód produktu: V-CH-NANCY-LAW
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík NANCY je vyrobený v kombinácii chrómovanej ocele v zlatej farbe a číreho skla.
Stolík zaujme svojou originálnou podnožou.
Farba:
číra / zlatá
Materiál:
sklo / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 39 cm
výška: 45 cm
Nosnosť:
15 kg
Hmotnosť:
9,8 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,8 kg |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kreslo v tvare topánky umelá koža Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 189 €
od 199 €
235.40 €
Přidat do oblíbených
Kreslo v tvare topánky zamat Dekorhome
Varianty produktu
Fialová
Odoslanie do 10 dní
239 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
216.90 €
Kreslo v tvare topánky zamat Dekorhome
Fialová
Odoslanie do 10 dní
239 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
216.90 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 216 €
od 216.90 €
256.70 €
Přidat do oblíbených











