- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Otočná jedálenská stolička zamat / kov Dekorhome
Otočná jedálenská stolička zamat / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto otočná jedálenská stolička so štýlovým a nadčasovým designom bude praktickým doplnkom vášho domova.
Kovový rám a sedadlo zhotovené z preglejky zaisťujú mimoriadnu pevnosť a stabilitu. Táto kuchynská stolička je čalúnená zamatom a pri sedení vám zaručene poskytne optimálne pohodlie. Môžete si na nej vychutnať večeru, začítať sa do knihy alebo si len tak oddýchnuť v obývačke.
Pomocou mechanizmu s plynovým piestom si môžete nastaviť výšku sedenia podľa potreby. Jedálenská stolička sa otáča o 360 stupňov, je teda veľmi flexibilná a dá sa na nej voľne pohybovať, pretože je vybavená pojazdovými kolieskami.
Farba:
krémová
žltá
ružová
vínová
modrá
svetlo zelená
tmavo zelená
hnedá
svetlosivá
tmavosivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamat (100% polyester) / kov / preglejka
Rozmery:
šírka: 63 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 80 - 92 cm
šírka sedu: 44 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška operadla: 42 cm
Hmotnosť:
8,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Pena, Preglejka |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kuchynská linka PRADO 260
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Jedálenský stôl REVENTON
Jedálenský stôl REVENTON
Biela
skladem
102.10 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
102.10 €
Dub
Odoslanie do 14 dní
100.40 €


















