- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné a masážne
- Relaxačné
- Otočné kreslo GISELLE
Otočné kreslo GISELLE
Telefonická objednávka
KRESLO BETTY
Štýlové kreslo GISELLE je elegantným doplnkom pre každý moderný interiér, ktorý kombinuje pohodlie a štýl. Je čalúnené kombináciou látky a syntetickej kože v unikátnej staroružovej farbe, čo mu dodáva sofistikovaný vzhľad. Rám z kovu v čiernej farbe dodáva kreslu robustnosť a zároveň eleganciu.
OTOČNÁ FUNKCIA
Sedák otočný o 360 stupňov ponúka maximálnu flexibilitu a širší polstrovaný sedák zaisťuje komfort pri sedení. Zaoblené priestranné sedadlo a operadlo sú potiahnuté textúrovanou staroružovou látkou, ktorá pridáva na vizuálnej atraktivite a jemnosti na dotyk.

DO KAŽDÉHO INTERIÉRU
Otočné kreslo je navrhnuté s ohľadom na maximálne pohodlie, čo zaisťuje jeho čalúnené sedadlo a operadlo so zaobleným tvarom. Otočné kreslo GISELLE je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú funkčný a esteticky príťažlivý kúsok, ktorý vynikne v každom súčasnom interiéri. Navyše disponuje mechanizmom TILT, ktorý umožňuje vďaka plynovému zdviháku jednoduchú reguláciu výšky sedadla. Pomocou skrutky pod sedákom je možné nastaviť voľné hojdanie alebo blokáciu vertikálnej polohy.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kov / látka / ekokoža
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 110 cm
šírka sedu: 77 cm
hĺbka sedu: 53 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
21 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 77 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| MECHANIZMUS | TILT |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička DASMIN 2
Barová stolička KOKALOS 2 ks Dekorhome
Barová stolička KOKALOS 2 ks Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
344.40 €









