- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné a masážne
- Otočné relaxačné kreslo FORSETI Dekorhome
Otočné relaxačné kreslo FORSETI Dekorhome
Kód produktu: INVI46705
Telefonická objednávka
RETRO SA STRETÁVÁ S POHODLÍM
Kreslo FORSETI kombinuje retro kúzlo s moderným dizajnom a výnimočným pohodlím sedenia. Veľkoryso polstrovaný sedák z elegantnej textúrovanej látky poskytuje príjemný pocit, a jeho šampansko-béžová farba vnesie do vášho domova jemnú eleganciu. Čisté línie a výrazná čierna kovová základňa štýlovo dotvárajú dizajn.

FUNKČNÉ A ŠTÝLOVÉ
Vďaka praktickej otočnej funkcii je kreslo FORSETI nielen vizuálnym lákadlom, ale aj funkčne sofistikovaným. Ideálne do vašej domácej kancelárie, ako útulné čítacie miesto alebo štýlový doplnok do vašej obývačky – otočné kreslo FORSETI sa perfektne hodí do moderného, škandinávskeho alebo minimalistického interiéru. Jeho nadčasový vzhľad z neho robí skutočný pútač s príjemným pocitom. Nečakajte na pohodlie – posaďte sa!

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 92 cm
výška: 95 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 48 cm
Hmotnosť:
19 kg
Nosnosť:
130 kg

MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Varianty produktu
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
146.10 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
146.10 €
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
146.10 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
146.10 €
Odoslanie do 14 dní
146.10 €
193.90 €
Přidat do oblíbených










