- Domov
- Detská izba
- Zostavy do detskej izby
- Fiera
- PC stôl FIERA
PC stôl FIERA
Telefonická objednávka
Tak ako naše deti rastú a dospievajú, menia sa aj ich pohľad na priestor, v ktorom žijú. Nechcú už nudný nábytok. Vo svojej izbe sa chcú cítiť príjemne, potrebujú ísť s dobou. Predsa len, ak majú k sebe domov pozvať kamarátov, ich detská či študentská izba musí nejako vyzerať. Túto starosť vyriešite veľmi rýchlo a jednoducho sektorovým nábytkom FIERA.
Moderný dizajn, jednoduché prevedenie, neutrálna farba. Čo však vaše dieťa najviac presvedčí, sú atypické kožené úchytky, ktoré robia tento sektor originálnym. FIERA zostava je vyrobená z laminovanej drevotriesky. O kvalite svedčí ABS páskovanie, ktoré chránia hrany nábytku pred poškriabaním a mechanickým poškodením. FIERA stojí na drevených nožičkách, čo uľahčuje upratovanie pod nábytkom. Nábytok FIERA toho ponúka naozaj veľa!
Počítačový stôl FIERA poskytuje dostatok úložného priestoru. Tri zásuvky sú dostatočne široké i hlboké, aby ste do nich uložili školské predmety, kreatívne pomôcky a všetko, čomu potrebujete nájsť miesto. Široká pracovná plocha bude vyhovovať pri plnení školských povinností, hranie PC hier alebo pri rôznych kreatívnych aktivitách.
Farba:
biela
Materiál:
DTD laminovaná / ABS / koža
Rozmery:
šírka: 160 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 93 cm
výška nožičiek: 15 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
15 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska, Koža |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska, Koža |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





