- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- PC stôl ABES
PC stôl ABES
Telefonická objednávka
Aby bola práca a učenie efektívne, je potrebné zabezpečiť tie správne podmienky. Správny kúsok v pracovni, študentskom alebo detskej izbe nesmie chýbať. Predstavujeme vám počítačový stôl ABES, ktorý je originálny predovšetkým pre svoj dizajn.
Stôl je vyrobený z laminovanej drevotriesky v dvoch farebných variantoch: dub artisan / grafit a dub sonoma / biela. Zaujímavý dizajn stola dotvára striedavé usporiadanie otvorených políc, ktoré nájdu svoje uplatnenie na odkladanie vašich vecí. Ak teda hľadáte ten správny pracovný stôl, u nás ste na tom správnom mieste.
Farba:
dub artisan / grafit
dub sonoma / biela
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 75,2 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
25 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







