- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- PC stôl MAXIM
PC stôl MAXIM
Telefonická objednávka
Moderný a praktický písací stôl s originálnym regálom a konštrukciou s dostatočným miestom pre uloženie vašich dokumentov.
MAXIM je vyrobený z laminovanej drevotriesky, ktorá je odolná a s jednoduchou údržbou. Oblečený je do bielej farby. Praktické úložné priehradky v podobe otvorených regálov vám umožní mať všetky potrebné dokumenty po ruke, a zároveň prehľadne usporiadané. Do moderných interiérov je ideálne.
Komfort pri písaní zaručí dostatočne veľká písacie doska. Ak vás očaril a hľadáte tichého spoločníka do vašej kancelárie, potom práve MAXIM bude pre vás tým pravým.
Farba:
biela
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 158 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 134 cm
Hmotnosť:
44 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 158 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 134 cm |
| HMOTNOSŤ | 44 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 6 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kancelárske kreslo SANTY
Kancelárske kreslo s vankúšom KLIAN
Kancelárske kreslo s vankúšom KLIAN
Ružová
Odoslanie do 14 dní
116.80 €
Sivá
Skladom
96.20 €
Modrá
Skladom
106.20 €
Šedohnedá taupe
Skladom
98 €





