- Domov
- Písací stôl DALTON 2 NEW VE 02
Písací stôl DALTON 2 NEW VE 02
Telefonická objednávka
Elegantný PC stôl DALTON 2 NEW patrí medzi kvalitné slovneské výrobky. Je priestranný, praktický a dizajnovo atraktívne.
Stôl DALTON je vyrobený z laminovanej DTD v troch farebných variantoch: biela / sivá, biela / dub sonoma a biela / dub wotan. Na ľavej strane stola je dostatočne veľká pracovná plocha, vpravo nájdete úložný priestor v podobe poličiek, skrinky a šuplíku.
Farba:
biela / sivá
biela / dub sonoma
biela / dub Wotan
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery stola:
šírka: 167,5 cm
hĺbka: 67,5 cm
výška: 75 cm
Celkové rozmery:
šírka: 138 cm
hĺbka: 167,5 cm
výška: 75 cm
Rozmery úložného priestoru:
šírka: 138 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 61,5 cm
Hrúbka materiálu:
16/22 mm
Hmotnosť:
60 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 167,5 cm |
| HĹBKA | 67,5 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 60 kg |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Kancelárska stolička VALDEZ
Kancelárska stolička VALDEZ
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom





















