- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl s regálom HOBAS
Písací stôl s regálom HOBAS
Telefonická objednávka
PÍSACÍ STÔL S REGÁLOM HOBAS
Písací stôl HOBAS je vyrobený z laminovanej drevotriesky v troch štýlových farebných kombináciách. Tento stôl je zaujímavé, designové a zároveň praktické riešenie, ktoré sa hodí do kancelárie, pracovne aj do študentskej izby.
- biela
- dub artisan
- dub artisan / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Súčasťou stola je úložný priestor v podobe dvoch skriniek s dvierkami a dvoch otvorených políc, na uskladnenie všetkých nevyhnutných vecí, ako sú šanóny, dokumenty a kancelárske potreby.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
laminovaná drevotrieska
Rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 120 cm
Hmotnosť:
45,2 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kancelárska stolička VALDEZ
Kancelárska stolička VALDEZ
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom






