- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- Písací stôl s úložným priestorom GROSSO
Písací stôl s úložným priestorom GROSSO
Telefonická objednávka
Originálny písací stôl GROSSO je vyrobený z laminovanej drevotriesky v dekore dub zlatý / biela alebo dub wotan / antracit.
Súčasťou stola je postranný úložný priestor, ktorý ponúka dostatok miesta pre uloženie šanónov, elektroniky, kníh, fotiek, suvenírov atď.
Doska stola nadväzuje na štvorcový policový diel. Pod regálom sa ešte nachádza zásuvka.
Toto zaujímavé dizajnové a zároveň praktické riešenie sa hodí do kancelárie, pracovne aj do študentskej izby.
Farba:
dub zlatý / biela
dub wotan / antracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
laminovaná drevotrieska
Rozmery:
šírka: 149 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 105 cm
Nosnosť:
15 kg
Hmotnosť:
41 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 149 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 41 kg |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 149 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 41 kg |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kancelárska stolička VALDEZ
Kancelárska stolička VALDEZ
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom












