- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Pohovka NUA N19
Pohovka NUA N19
Telefonická objednávka
POHOVKA NUA N19
Predstavujeme vám pohovku NUA N19 - symbol elegancie a pohodlia, navrhnutá tak, aby sa stala nepostrádateľným kúskom vášho obývacieho priestoru. Táto pohovka je nielen ústredným prvkom každého interiéru, ale aj miestom, kde sa stretávajú rodina a priatelia, a preto sme venovali maximálnu pozornosť každému detailu, aby sme vám priniesli to najlepšie spojenie designu a funkčnosti.

UNIVERZÁLNY DIZAJN
Pohovka NUA N19 vyniká svojim symetrickým tvarom a jednoduchými líniami, ktoré sú dokonale doplnené klasickou kombináciou alabastrovej bielej a zlatej farby. Pohovka je vyrobená z najvyššej kvality látky a podporená základňou z ocele v tvare elegantného oválu, táto pohovka sa stane nielen centrálnym bodom pozornosti, ale aj synonymom pre luxus a pohodlie vo vašom domove.

VÝNIMOČNÝ KOMFORT
Navrhnutá s ohľadom na moderné aj tradičné interiéry, pohovka NUA N19 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalú rovnováhu medzi štýlom a praktickosťou.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biela
Materiál:
tkanina / oceľ
Rozmer:
šírka: 220 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výska sedu: 45 cm

MONTÁŽ
Pohovka je dodávaná zostavená, pripravená na okamžité použitie.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Nua |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 60 kg |
| MATERIÁL | Tkanina |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojacia lampa ROMADekorhome
Stojacia lampa BRUSEL Dekorhome
Stojacia lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Konferenčný stolík CT-613/614
Konferenčný stolík DOSHAR 70 cm Dekorhome
Konferenčný stolík DOSHAR 70 cm Dekorhome
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Konferenčný stolík DOSHAR 90 cm Dekorhome
Konferenčný stolík DOSHAR 90 cm Dekorhome
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
348.70 €
Bílošedý mramor
Nie je skladom
348.70 €














