- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné a masážne
- Relaxačné
- Polohovacie kreslo OTUS
Polohovacie kreslo OTUS
Telefonická objednávka
POLOHOVACIE KRESLO OTUS
Predstavujeme Vám polohovacie kreslo OTUS, symfóniu pohodlia a elegancie, ktorá pretvorí každý moment odpočinku na luxusný zážitok. Polohovacie kreslo OTUS je majstrovským dielom designu a pohodlia, ktoré je stvorené pre Vaše najvyššie pôžitky. Čalúnené zamatovou látkou Bluvel alebo hladkou látkou Brego, OTUS je dostupné v rade neutrálnych farieb, ktoré prirodzene dopĺňajú akýkoľvek interiér.
- béžová (zamatová látka Bluvel)
- zelená (zamatová látka Bluvel)
- olivová - khaki (látka Brego)
- svetlohnedá (látka Brego)
- svetlosivá (zamatová látka Bluvel)
- tmavosivá (látka Brego)
- čierná (zamatová látka Bluvel)
Výběr barvy si zvolíte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
MAXIMÁLNE POHODLIE
Každé nastavenie kresla je jednoduché a intuitívne, čo Vám umožní nájsť tú správnu polohu na čítanie, sledovanie filmov alebo jednoducho len pre to, aby ste si mohli v kľude oddýchnuť. S výsuvnou opierkou na nohy a silným polstrovaním je každý moment v OTUS synonymom pre komfort. Navyše s nosnosťou 150 kg a rozmermi, ktoré sa hodia do mnohých priestorov, je OTUS rovnako robustný ako krásny.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka
Rozmery:
šírka: 66 cm
hĺbka: 92 - 144 cm
výška: 100 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 53 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
26 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Vďaka jednoduchej montáži ju môžete mať na stene v priebehu niekoľkých minút.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 92 cm, 144 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Dekoračná socha gorila ZHAM Dekorhome
Dekoračná socha gorila ZHAM Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Rozkládací pohovka LISSA
Rozkládací pohovka LISSA
Sivá
Odoslanie do 7 dní
658 €
Tyrkysová
Odoslanie do 7 dní
658 €
Starorůžová
Odoslanie do 7 dní
684.30 €
































