Posteľ s úložným priestorom LANTA 90
Telefonická objednávka
Posteľ LANTA 90 Vás očarí svojim elegantným dizajnom a praktickosťou. Môže totiž plniť funkciu pohovky, vhodná aj do obývacej izby, kde využijete cez deň možnosť posedenia a pohodlné spanie na noc. K dispozícii sú dva šuplíky.
Posteľ je celočalúnená šedou látkou a stojí na čiernych nožičkách.
Súčasťou postele je lamelový rošt.
Matrac nie je súčasťou!
Farba:
sivá / čierna / hnedá
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 98 cm
hĺbka: 222 cm
výška: 81 cm
rozmer lôžka: 90 x 200 cm
výška ložnej plochy od zeme: 44 cm
výška bočnice: 22 cm
výška nožičiek: 5 cm
Hmotnosť:
61 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 98 cm |
| HĹBKA | 222 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 61 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 44 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 98 cm |
| HĹBKA | 222 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 61 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 44 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Nočný stolík MONAKO
Toaletný stolík s taburetom Dekorhome
Toaletný stolík s taburetom Dekorhome
Biela
Nie je skladom
271.90 €
Čierna
Nie je skladom
312.30 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
216.10 €
Sivá
Nie je skladom
284.10 €
Toaletný stolík HOLLYWOOD XL
Toaletný stolík HOLLYWOOD XL
Biela
Skladom
Čierna
Skladom
275.40 €
Dub artisan
Skladom
275.40 €
Kašmír
Skladom
297 €
Stolná lampa 2 ks biela / strieborná Dekorhome
Rohový toaletný stolík s LED Dekorhome
Rohový toaletný stolík s LED Dekorhome
Biela
Nie je skladom
256.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
183.50 €
Dub
Odoslanie do 10 dní
205.50 €
Tmavosivá
Nie je skladom
180.80 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
265.10 €



