- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Ratanové kreslo INDIANA
Ratanové kreslo INDIANA
Kód produktu: V-CH-INDIANA-FOT
Telefonická objednávka
Kreslo INDIANA je vyrobené z prírodného ratanu a čierno lakovanej kovovej konštrukcie.
Farba:
prírodný ratan / čierna
Materiál:
prírodný ratan / kov
Rozmery:
šírka: 71 cm
hĺbka: 73 cm
výška: 109 cm
výška sedu: 44 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
10 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Orientálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 109 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Ratan |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
Na stiahnutie
INDIANA_manual.jpg (jpg, 72.8 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Orientálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 109 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Ratan |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Obývacia stena SNAP
Varianty produktu
Dub lefkas / černá
Skladom
Obývacia stena SNAP
Dub lefkas / černá
Skladom
u vás do 06.05.2026
184.90 €
184.90 €
205 €
Přidat do oblíbených











