- Domov
- Obývacia izba
- Police a regály
- Regály
- Regál MULIN
Regál MULIN
Telefonická objednávka
Mulino ako stvorený do kuchyne, pracovne, kancelárie či predsiene alebo iných vhodných miestností, kde potrebujete vytvoriť úložný priestor. Náš regál je 5 policový, moderné a pre svoj úzky dizajn vhodný naozaj kdekoľvek.
Vyznačuje sa stabilnou kovovou konštrukciou v čiernej farbe. Nosnosť políc predstavuje 5 kg. Doplnený je policami z fóliovanej drevotriesky v prevedení akácie.
Farba:
akácie / čierna
Materiál:
DTD fóliovaná / kov
Rozmery:
šírka: 30 cm
hĺbka: 34 cm
výška: 160 cm
hrúbka materiálu: 1,6 cm
Nosnosť:
5 kg / polica
Hmotnosť:
9,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HĹBKA | 34 cm |
| VÝŠKA | 160 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,2 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 5 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Botník päťradový VIVAT NEW TYP 4
Botník päťradový VIVAT NEW TYP 4
Dub sonoma / bílá
Odoslanie do 14 dní
125 €
Dub artisan
Nie je skladom
125 €
Grafit / bílá
Odoslanie do 14 dní
98 €





