- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl BONUCCI CERAMIC
Rozkladací jedálenský stôl BONUCCI CERAMIC
Telefonická objednávka
Mimoriadny rozkladací jedálenský stôl BONUCCI CERAMIC je charakteristický svojim netradičným designom a nadčasovým prevedením. Stôl ponúka možnosť rozloženia až na dĺžku 250 cm, vďaka čomu je možné k stolu naraz usadiť až 10 osôb. Svoje miesto nájde nielen v domácnostiach, ale skvele doplnia aj interiéry reštaurácií či hotelov.
Horná doska stola je vyrobená z tvrdeného skla a potiahnutá vrstvou kvalitnej talianskej keramiky NERO GRECO. Stabilná podnož je z MDF a orechovej dyhy.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
MDF / dyha / tvrdené sklo / keramika
Rozmery:
šírka: 200 - 250 cm
hĺbka: 98 cm
výška: 76 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 200 cm, 250 cm |
| HĹBKA | 98 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Dyha, Keramika, MDF doska, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Dyha, MDF doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 200 cm, 250 cm |
| HĹBKA | 98 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Dyha, Keramika, MDF doska, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Dyha, MDF doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.











