- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl BT-6778
Rozkladací jedálenský stôl BT-6778
Telefonická objednávka
ROZKLADACÍ JEDÁLNY STÔL BT-6778
Ozdobte svoj jedálenský kút rozkladacím jedálenským stolom BT-6778. Stôl sa výborne hodí do moderných, ale aj klasicky ladených jedální, kuchýň i obývacích priestorov. Pri stoličkách sa už nemusím držať stereotypného názoru, že sú vhodné len v rovnakom dizajne aj farbe. Trendy uspešne umožňujú aj použitie stoličiek s kombináciou plastu, kovu, látky či ekokože. Vytvorenie základnej zostavy stola a stoličiek teda záleží len na Vašom vkuse a nálade.
KVALITNÁ VÝROBA
Stolová doska aj vnútorný rozklad je z MDF dosky obojstranne potiahnuté pravovou dyhou. Nohy a luby sú z masívneho dreva. Na rohoch sú kovové doplnky v striebornej farbe, ktoré plnia funkciu dekoratívne estetickú, ale aj spevňujú namáhané spoje. Nohy sú v spodnej časti opatrené plastovými klzákmi, zabraňujúci poškodeniu podlahovej krytiny.
FLEXIBILNÉ ROZMERY
Mechanizmus rozkladu je z kovových komponentov. Pri stole sa rozťahuje iba doska, nohy sú pevné a zostávajú vo svojej pôvodnej polohe. Vklad rozkladu je delený pri umiestnení uprostred stola. Pri zložení je uložený pod doskou. Zaistenie zloženej alebo rozloženej dosky je kovovými západkami. K stolu je možné umiestniť 4-6 stoličiek.
FAREBNÁ VARIABILITA
Vyberte si z troch atraktívnych dekorov dreva a prispôsobte stôl svojmu osobnému štýlu. Každý variant dodáva stolu jedinečný charakter, ktorý oživí váš interiér.
- buk
- čerešňa
- orech
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF doska / dýha / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 120 - 150 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 74 cm
Hmotnosť:
30 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm, 150 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm, 150 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenská stolička MARE ARMCHAIR
Jedálenská stolička MARE ARMCHAIR
Čierna
Skladom
Zelená
Skladom
Šedohnedá taupe
Skladom
Jedálenská stolička RAMITA TYP 3
Jedálenská stolička RAMITA TYP 3
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
40.60 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
40.60 €
Závesná lampa MARINA 5xE27
Závesná lampa MARINA 5xE27
Zlatá
Nie je skladom
94.90 €
Měděná
Nie je skladom
124.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
124.40 €
Závesná lampa MARINA 3xE27
Závesná lampa MARINA 3xE27
Zlatá
Nie je skladom
62.70 €
Měděná
Nie je skladom
86.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
86.10 €











