- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Závesná lampa CELIA 3xE27
Závesná lampa CELIA 3xE27
Telefonická objednávka
Moderné stropné svetlo CELIA s tromi svetelnými bodmi na rovnej kovovej základni. Tienidlá sú vyrobené v kombinácii chrómu a skla v trendy farebnom prevedení, ktoré sa hodia do každej designovej kuchyne či obývacej izby. Tienidlá sú výškovo nastaviteľné.
Závit E27, vhodné aj pre LED žiarovky. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Odporúčame kombinovať s ďalšími svetlami zo série CELIA.
Farba:
strieborná / biela
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 16 cm
výška: 125 cm
priemer tienidla: 16 cm
výška tienidla: 21,5 cm
dĺžka kábla: 90 cm
závit pre žiarovku: E27
Hmotnosť:
3,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 16 cm |
| VÝŠKA | 125 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík s úložným priestorom
Hojdacie kreslo MALMO
Hojdacie kreslo s vankúšom
Barová stolička HWC-C22
Nástenná polica so zásuvkou
Nástenná polica so zásuvkou
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
42.50 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
48.40 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
57.20 €





