- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl HARRY
Rozkladací jedálenský stôl HARRY
Telefonická objednávka
ROZKLADACÍ JEDÁLNY STÔL HARRY
Tento rozkladací jedálenský stôl HARRY dokonale skombinuje eleganciu s praktickosťou, čím sa stane neodmysliteľnou súčasťou vašej domácnosti. Vďaka rozkladaciemu mechanizmu ho môžete rýchlo prispôsobiť podľa aktuálnych potrieb, čím získate viac miesta pre rodinné stretnutia alebo hostí.
DIZAJN
S jemnými, zaoblenými tvarmi a jednoduchým dizajnom je tento stôl ideálnou voľbou do každého interiéru. Stôl je vyrobený z laminovanej DTD s ABS hranami v niekoľkých farebných variantoch. Ideálne pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivosť a štýl v jednom.
- dub artisan
- dub artisan / čierna
- dub craft / čierna
Výber farieb zvoľte vo variantách produktu. Ale sú rôzne varianty toho, čo môžete robiť, ak nič nerobíte.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
laminovaná DTD / ABS
Rozmery:
šírka: 103 - 142 cm
hĺbka: 102 cm
výška: 76 cm
hrúbka dosky: 1,6 - 1,8 cm
Nosnosť:
stôl: 20 kg
stôl s rozkladom: 25 kg
Hmotnosť:
29 kg

MONTAŽ
Tovar je skladom v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 103 cm, 142 cm |
| HĹBKA | 102 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 103 cm |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg, 25 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 103 cm, 142 cm |
| HĹBKA | 102 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 103 cm |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg, 25 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Koberec so strapcami SONIL
Jedálenská stolička DASMIN 1
Závesná lampa strieborný kov Dekorhome
Závesná lampa luster 3 x E14 Dekorhome
Závesná lampa luster 3 x E14 Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
76.30 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
76.70 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
82.30 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
91.50 €
Stříbrná
Nie je skladom
87.40 €
Stojan na víno na 25 fliaš jedľové drevo Dekorhome
Jedálenská stolička LEGA NEW
Jedálenská stolička LEGA NEW
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Jedálenská stolička DCL-E2008
Jedálenská stolička DCL-E2008
Zelená
Skladom
75.60 €
Krémová
Skladom
75.60 €
Modrá
Skladom
75.60 €
Žltá
Skladom
75.60 €















