- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl HT-400M
Rozkladací jedálenský stôl HT-400M
Telefonická objednávka
Dizajnový jedálenský rozkladací stôl o rozmere 90 + 25 x 70 cm. z masívneho dreva, MDF konštrukčných prvkov a výrazné stolové dosky z lesklej tvrdenej keramiky hr. 6 mm v dekore šedý/biely mramor s výrazným čiernym žilkovaním.
Nohy sú kruhového prierezu a z masívneho bukového dreva, ukončené plastovými klzákmi, zabraňujúci poškodeniu tvrdých povrchov podláh. Ostatné konštrukčné prvky sú v kombinácii masívu a MDF.
Rozkladanie je v strede stola a výklopné. Diel je široký 25 cm a keramickou doskou v rovnakom dekore. Mechanika je celokovová.
Stôl určite zaujme svojim minimalistickým štýlom, netradičnou skladbou materiálov, ale aj skvelou kresbou dekoru mramoru av neposlednom rade aj farbou konštrukcie v sivom vysokom lesku. Veľkým bonusom je veľkosť stola, preto sa výborne hodí a bude aj elegantným prvkom v menších moderných a klasicky ladených jedálňach, kuchyniach a obývacích priestoroch.
Výška stola je 76 cm. K stolu je možné umiestniť až 6 stoličiek.
Farba:
sivý mramor / sivá
biely mramor / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
keramika / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 90 - 115 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
40,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 90 cm, 115 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 40,5 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 90 cm, 115 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 40,5 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička 2 ks látka / kov Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks látka / kov Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
195.40 €
Čierna
Nie je skladom
234.70 €
Krémová
Nie je skladom
234.70 €
Modrá
Nie je skladom
206.20 €
Vínová
Nie je skladom
199.80 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
198.80 €
Světle zelená
Nie je skladom
198.80 €
Tmavosivá
Nie je skladom
206.20 €
Žltá
Nie je skladom
215.20 €
Světle šedá
Nie je skladom
206.20 €
Jedálenská stolička 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
274.60 €
Biela
Nie je skladom
341 €
Čierna
Nie je skladom
341 €
Zelená
Nie je skladom
244.50 €
Sivá
Nie je skladom
334.60 €
Cappuccino
Nie je skladom
229.20 €
Modrá
Nie je skladom
215.70 €
Vínová
Nie je skladom
301.90 €
Kuchynský vozík Dekorhome
Závesná lampa LIMA Dekorhome
Závesná lampa MALABO Dekorhome
Závesná lampa MALABO Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
374.50 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
136.90 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
297 €
























