- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl HT-510 WT
Rozkladací jedálenský stôl HT-510 WT
Telefonická objednávka
Dizajnový jedálenský stôl na zaujímavo riešenej podnoži s podstavou a doplnkami z brúseného nerezu. Moderný biely lesk v kombinácii s brúseným nerezom vyzerá veľmi prepychovo.
Rozmery stola sú 120x80 cm a je možné ho rozložiť na 160x80 cm. MDF doska s hrúbkou 4 cm.
Odporúčame kombinovať so stoličkami, ktoré majú podnož aj z brúseného nerezu.
Farba:
biela vysoký lesk / brúsený nerez
Materiál:
kov / MDF
Rozmery:
šírka: 120-160 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 4 cm
Hmotnosť:
56 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 4 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 4 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynský vozík nerezová oceľ Dekorhome
Kuchynský vozík nerezová oceľ Dekorhome
87x45x83,5 cm (2 police) Odoslanie do 10 dní 97.30 € 87x45x83,5 cm (3 police) Odoslanie do 10 dní 111.20 € 107x55x125 cm (4 police) Odoslanie do 10 dní 234.30 € 107x55x147 cm (5 polic) Odoslanie do 10 dní 287 € 107x55x90 cm (2 police) Odoslanie do 10 dní 122 € 107x55x90 cm (3 police) Odoslanie do 10 dní 127.90 €Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €










