- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Dizajnové
- Rozkladací jedálenský stôl MORETTI
Rozkladací jedálenský stôl MORETTI
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský okrúhly stôl MORETTI o priemere 118 cm. Stôl je rozkladací a po rozložení má šírku 148 cm.
Doska je vyrobená z dyhovanej MDF v dekore zlatý dub a nohy stola sú z čierno lakované ocele.
Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.
Farba:
doska stola dub zlatý / čierna mat
nohy čierna
Materiál:
dyhovaná MDF / lakovaná MDF / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
priemer: 118 cm
šírka po rozložení: 148 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
47,3 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 118 cm, 148 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 118 cm |
| HMOTNOSŤ | 47,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty4
Rozkladací jedálenský stôl BERLIN
Rozkladací jedálenský stôl BERLIN
140 cm Nie je skladom 258.20 € 160 cm SkladomRozkladací jedálenský stôl SORBUS
Rozkladací jedálenský stôl SORBUS
Biela
Skladom
377 €
Dub medový
Skladom
443.50 €
Grafit
Skladom
434.80 €





