- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl PORTO
Rozkladací jedálenský stôl PORTO
Kód produktu: PORTOCCSS120
Telefonická objednávka
Okrúhly rozkladací jedálenský stôl PORTO až pre 6 osôb. Nastaviteľná dĺžka 120 - 160 cm.
Horná doska je vyrobená z tvrdeného skla a španielskej keramiky CORSO GREY. Podnož je z brúsenej ocele.
Farba:
šedá / chróm
Materiál:
oceľ / tvrdené sklo / keramika
Rozmery:
šírka: 120 - 160 cm
hĺbka: 120 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
86 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý, Oválny |
| ŠÍRKA | 120 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý, Oválny |
| ŠÍRKA | 120 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenské kreslo ZIRKON
Odoslanie do 14 dní
od 77.50 €
96.10 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 150.40 €
311.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička PRINCE VELVET
Skladom
od 105.40 €
156.70 €
Přidat do oblíbených















