- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava ERIN
Rozkladacia sedacia súprava ERIN
Telefonická objednávka
SEDACIA SÚPRAVA ERIN
Hľadáte ten pravý kúsok nábytku, ktorý by premenil vašu obývaciu izbu na oázu pohodlia a štýlu? ERIN ROH je rohová sedacia súprava, ktorá nikdy neoddychuje a ponecháva túto vymoženosť pre vás a vašich hostí. Celočalúnená je vodeodolnou látkou Onega v šedom prevedení, ktorá je ľahko čistiteľná a petfriendly.
ELEGANTNÁ A PRAKTICKÁ
Naša rozkladacia sedacia súprava VISBY je syno

nymom pre flexibilitu a pohodlie. Vďaka svojmu inteligentnému dizajnu ponúka mnohostranné využitie – od priestranného sedenia pre celú rodinu, cez úložný priestor na všetko, čo potrebujete mať pri sebe, až po pohodlné lôžko pre vaše návštevy. O pohodlné sedenie sa postará výplň pružina falista kombinovaná s pur penou. Sedačka má moderný dizajn, ktorý dopĺňajú štýlové kovové nožičky v čiernej farbe.

UNIVERZÁLNY DIZAJN
Elegancia a funkčnosť idú pri modeli ruka v ruke. Jej svetlo šedá farba prináša do priestoru pocit pokoja a harmónie, zatiaľ čo možnosť voľby strany rohu umožňuje dokonalé prispôsobenie vášmu obývaciemu priestoru. Či už máte menší byt alebo priestranný dom, ERMON sa stane centrálnym prvkom vášho domova. Ponúkame vám možnosť vybrať si z 9 farebných prevedení látky Onega. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia lehota 6-8 týždňov.
- pravá
- ľavá

TECHNICKÉ PARAMETRE

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 267 cm |
| HĹBKA | 193 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm, 89 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 53 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| PREVEDENIE | Pravé, L´avé |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 267 cm |
| HĹBKA | 193 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm, 89 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 53 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| PREVEDENIE | Pravé, L´avé |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
















