- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava MALAGA ľavá
Rozkladacia sedacia súprava MALAGA ľavá
Telefonická objednávka
DIZAJN A FUNKČNOSŤ
- hnedá
- šedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

ELEGANTNÁ A PRAKTICKÁ
ROZKLADACIE FUNKCIE A LÔŽKO
Leňošenie môže začať, vďaka funkcii rozkladu premeníte sedačku na lôžko o ploche 120x200 cm. Užite si chvíle s rodinou bez obmedzenia. Univerzálne prevedenie vám umožňuje zmontovať sebdačku s otomanom na pravej alebo ľavej strane, voľba je na vás. Určite oceníte aj barovú dosku vo farebnom prevedení dub sonoma, ktorá rozhodne nezostane nevyužitá.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / drevo / plast / PUR pena
Rozmery:
šírka: 240 cm
hĺbka: 140 cm
výška: 86 cm
hĺbka sedu: 45 / 65 cm
výška sedu: 39 cm
výška nožičiek: 2,5 cm
plocha na spanie (ŠxD): 120 x 200 cm
Hmotnosť:
95 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 264 cm |
| HĹBKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 79 cm, 97 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| PREVEDENIE | L´avé |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
















