- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava TRAMP
Rozkladacia sedacia súprava TRAMP
Kód produktu: KO0000195303
Telefonická objednávka
MODERNÁ SEDACIA SÚPRAVA
Pohodlná, praktická, priestranná, jednoducho perfektná! Štyri "P" patria rohové sedacej súprave TRAMP. Sledujte obľúbený film, čítajte knihu alebo len tak relaxujte s rodinou a priateľmi, sedačka bola navrhnutá tak, aby sediacim zaistila maximálny komfort. Na odstávanie je v šedom alebo čiernom prevedení.
- čierna / čierny melír
- šedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.


POHODLIE A FUNKČNOSŤ
Ekokožu doplňuje kvalitná látka Berlin.Je rozkladacia, za niekoľko sekúnd ju dokážete zmeniť na lôžko čo oceníte v čase nečakanej návštevy, pretože pohovka poskytne lákavý priestor na spanie v rozmere 149 x 206 cm. Komfortné sedenie zaistí pružinová výplň sedadla. Dodávané s vankúšikmi pre ešte väčšie pohodlie.

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Univerzálne prevedenie vám umožňuje zmontovať sedačku s otomanom na pravej alebo ľavej strane, voľba je na vás. Na nepotrebné veci poslúži úložný priestor v čelnej časti sedacej súpravy. Súčasťou sedacej súpravy sú aj štyri vankúše.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / drevo / pružina
Rozmery:
šírka: 257 cm
hĺbka: 180 cm
výška: 83 cm
hĺbka sedu s vankúšmi: 65 cm
výška sedu: 39 cm
výška nožičiek: 5 cm
plocha na spanie (ŠxD): 149 x 206 cm
Hmotnosť:
133,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.

Zobraziť viac

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 257 cm |
| HĹBKA | 180 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HĹBKA SEDU | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| PREVEDENIE | Pravé, L´avé |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacia sedacia súprava ERMON
Varianty produktu
Rozkladacia sedacia súprava ERMON
Pravé Odoslanie do 14 dní 1 584 € L´avé Odoslanie do 14 dní 1 584 €
Odoslanie do 14 dní
1 584 €
1 915.70 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacia sedacia súprava ERMON
Prijímame predobjednávky
1 584 €
1 932.30 €
Přidat do oblíbených
Rozkladacia sedacia súprava PONY
Varianty produktu
Rozkladacia sedacia súprava PONY
Pravé Odoslanie do 14 dní 1 393 € L´avé Odoslanie do 14 dní 1 393 €
Odoslanie do 14 dní
1 393 €
1 684.70 €
Přidat do oblíbených








































