- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské vozíky
- Servírovací stolík Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento multifunkčný servírovací vozík na kolieskach si obľúbite. Okrem svojej veľkorysej pracovnej plochy ponúka vozík priestorné úložné možnosti v podobe dvoch zásuviek a štyroch priehradok, z toho dve schované za dvierkami.
Spodok a zadná časť je z MDF dosky, rám je z bambusu a na pracovnej ploche je sklenená doska. Celok je doplnený o plastové kolieska.
Madlo, ktoré je na boku vozíka, poslúži pri presune.
Farba:
biela / prírodná
Materiál:
MDF / bambus / sklo / plast
Rozmery:
šírka: 74 cm
hĺbka: 36 cm
výška: 85 cm
Hmotnosť:
16 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Bambus, MDF doska, Plast, Sklo |
| KOLIESKA | Plastová |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Servírovací |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Barový stôl MDF / kov Dekorhome
Barový stôl MDF / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
216.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
217.10 €
Kuchynská zostava LINE 260
Kuchynská zostava LINE 260
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
849.70 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
1 037.80 €
















