- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské vozíky
- Servírovací stolík PASSAT
Servírovací stolík PASSAT
Telefonická objednávka
Tento multifunkčný servírovací vozík na kolieskach PASSAT si obľúbite. Prináša množstvo skvelých vymožeností ako napríklad: sklápaciu pracovnú dosku, 2 šuplíky, 2 drevené boxy a priestor na ukladanie fliaš.
Je vyrobený z MDF s PVC fóliou a masívneho borovicového dreva. Zladený a kombinovaný je farbami prírodného dreva a bielej.
Sklápacia pracovná doska poslúži k príprave a servírovanie dobrôt. Keď dosku rozložíte, získate dostatok priestoru na prípravu i náročnejších jedál. Spodné drevené boxy ľahko vyberiete a môžete ich použiť aj samostatne.
Madlo, ktoré je na boku vozíka, poslúži pri presune.
Farba:
biela / prírodná
Materiál:
MDF s PVC fóliou / drevo
Rozmery:
šírka: 70/110 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 86 cm
Hmotnosť:
18 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 70 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo, PVC |
| KOLIESKA | Plastová |
| ROZKLADACIA | Áno |
| TYP STOLA | Servírovací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Barový stôl MDF / kov Dekorhome
Barový stôl MDF / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
216.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
217.10 €










