- Domov
- Detská izba
- Detské písacie stoly
- Skladací stôl ZALMAN
Skladací stôl ZALMAN
Telefonická objednávka
Máte malý byt alebo malé izby a stále sa trápite hľadaním spôsobu, ako takýto priestor čo najlepšie využiť? Máme pre vás ideálne riešenie. Skladací stôl na stenu ZALMAN je viacúčelový písací stôl, s ktorým vytvoríte pracovný kútik bez toho, aby zaberal veľa miesta. Jeho čistý a minimalistický dizajn v kombinácii s bielou farbou zapadne do každého interiéru.
Na jeho boku sa nachádza čierna tabuľa vhodná na písanie kriedou, ktorá poskytuje vašim deťom priestor na kreslenie a kreatívnu tvorbu. ZALMAN sa jednoducho hodí do detskej izby. Za takýmto pracovným stolíkom sa úlohy budú robiť jedna radosť. Stolík super poslúži aj v prípade, že pracujete na home office. Rozložiť, pracovať, zložiť a šetriť miesto.
Použiť ho môžete nielen v pracovni a detskej izbe, ale aj v obývacej izbe, kuchyni či jedálni.
Farba:
biela / čierna
Materiál:
MDF / kriedová tabuľa
Rozmery:
šírka: 75,5 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 75 cm
rozmery zloženého stolíka: 50 x 8 x 87,5 cm
rozmery kriedovej tabule: 33,8 x 61,7 cm
Nosnosť:
18 kg
Hmotnosť:
8,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,4 kg |
| NOSNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| SKLADACIE | Áno |
| TYP STOLA | Detský, Jedálenský, Pracovný, Písací, Sklápací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Jedálenská stolička 4 ks IKAROS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Krémová
Nie je skladom
331.60 €
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom


















