- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Stohovateľná jedálenská stolička K492
Stohovateľná jedálenská stolička K492
Telefonická objednávka
Praktická jedálenská stolička K492 je vyrobená z odolného polypropylénu v niekoľkých farebných variantoch. Vďaka použitému materiálu sa stolička veľmi ľahko čistí a je vhodná na využitie nielen v interiéri, ale aj v exteriéri.
Stolička je stohovateľná. V prípade potreby ich môžete ľahko poskladať na seba a upratať.
Farba:
biela
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polypropylén
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 84 cm
výška sedu: 45 cm
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Záhradné hojdacie lehátko Dekorhome
Záhradné hojdacie lehátko D6775 Dekorhome
Oceľová záhradné lavička Dekorhome
Oceľová záhradné lavička Dekorhome
Biela
Nie je skladom
157 €
Čierna
Nie je skladom
152.60 €
Sivá
Nie je skladom
184.10 €
Bronzová
Nie je skladom
187.90 €
Záhradná sedacia súprava 4 ks
Záhradná sedacia súprava 4 ks
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
1 547.40 €
Světle šedá
Nie je skladom
1 568 €





















