🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Viacúčelový a praktický stojan na kvety LEDOR TYP má konštrukciu je vyrobenú z kovu v bielej farbe.
Pýši sa štyrmi poličkami vyrobenými z DTD vo farbe dub sonoma.
Napriek tomu, že jeho primárnou funkciou je uloženie kvetináčov s rastlinami, ľahko si poradí aj s inými úlohami a funkciami. Výhodou je jednoduchá a vzdušná konštrukcia, ktorá určite nebude pôsobiť rušivo, ale naopak elegantne.
Odporúčame rovnomerné zaťaženie políc
Farba:
biela / dub sonoma
Materiál:
kov / DTD
Rozmery:
šírka: 36 cm
hĺbka: 23,5 cm
výška: 74 cm
hrúbka tyče: 1,6 cm
nosnosť police: 2 kg
Hmotnosť:
3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| HĹBKA | 23,5 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Odoslanie do 10 dní
78.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
83.20 €