- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa HARE 1xE27
Závesná lampa HARE 1xE27
Telefonická objednávka
Závesná lampa HARE z rovnomennej série zaujme svojim klasickým vzhľadom, ktorý sa skvele hodí do všetkých typov interiéru, od moderných po industriálne.
Lampy HARE majú látkové tienidlo v šedej farbe, ktoré tvoria príjemnú intímnu atmosféru. Okolo tienidla je PVC prstenec v striebornej farbe. Lampa je zavesená na bielom lanku, zakončenom kruhovou základňou.
Farba:
sivá / strieborná
Materiál:
látka / PVC
Rozmery:
šírka: 20 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 115 cm
Hmotnosť:
0,4 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 20 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Konferenčný stolík MONOLIT
Otočná jedálenská stolička K520
Otočná jedálenská stolička K520
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom





