- Domov
- Osvetlenie
- Stolová lampa KAMA
Stolová lampa KAMA
Telefonická objednávka
Stolová lampa KAMA je skvelým doplnkom do moderného interiéru. Vyrobená je z kovu s mosadzným efektom. Veľké sklenené gule s priemerom 12 cm dodajú vašej izbe šmrnc. Bude sa vynímať v obývacej izbe, v spálni alebo pracovni.
Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Farba:
čierna / biela
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 28 cm
hĺbka: 16 cm
výška: 42 cm
priemer tienidla: 12 cm
dĺžka kábla: 140 cm
závit pre žiarovku: G9
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
1,9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 28 cm |
| HĹBKA | 16 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| PRIEMER | 12 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 2 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
372.50 €
Borovice
Nie je skladom
343.90 €
Závesná lampa KAMA 4xG9
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Predsieňová stena AMALIA
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Posteľ s úložným priestorom NADIA 120
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
481.20 €
Béžová
Nie je skladom
508.20 €







