- Domov
- Osvetlenie
- Stolová lampa MASERU Dekorhome
Stolová lampa MASERU Dekorhome
Telefonická objednávka
Dizajnová stolná lampa MASERU s originálnou konštrukciou vyrobenou z masívneho dreva sa stane dizajnovým kúskom Vašej domácnosti. Látkové tienidlo je z neupraveného ľanu prírodnej farbe.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Dôležitá poznámka: Každá lampa je jedinečná. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky, hrbolčeky alebo drobné rozmerové odchýlky.
Farba:
prírodná / krémová
Materiál:
masívne drevo / látka
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 62 cm
rozmer základne: 18 x 18 x 38 cm
rozmer tienidla: 40 x 40 x 18 cm
dĺžka kábla: 100 cm
pätica: 1 x E27 max. 60W
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| DĹŽKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,7 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| TYP LAMPY | Stojace |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
245.20 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
232.30 €
Dvojmiestna pohovka KARO 2 VELVET
Trojmiestna pohovka CASTELLO 3 VELVET
Trojmiestna pohovka CASTELLO 3 VELVET
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
774.50 €
Zelená
Nie je skladom
774.50 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
774.50 €
Cappuccino
Nie je skladom
774.50 €
Béžová
Odoslanie do 5-6 týždňov
774.50 €
Modrá
Nie je skladom
774.50 €
Hořčicová
Nie je skladom
774.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
774.50 €
Bordó
Nie je skladom
774.50 €
Skořicová
Nie je skladom
774.50 €






